Strona internetowa Szkoły Podstawowej im. księcia Józefa Poniatowskiego w Wysokienicach

Nasze osiągnięcia



Sukcesy w roku szkolnym 2021/2022

 

XLI Mały Konkurs Recytatorski

 

Marta Lipska kl. 4  - I miejsce etap gminny, III miejsce finał powiatowy

 

Maja Łopatka kl. 5 - I miejsce etap gminny

 

opiekun: p. Małgorzata Grefkowicz

 

Zofia Pawlik kl. 8 - I miejsce etap gminny, II miejsce finał powiatowy

 

opiekun: p. Grażyna Dyśko

 

SmileSmileSmile

 

XV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów kl. "0"


I miejsce Kasia Wiosna kl.0

opiekun: p. Jolanta Nagórka

 

SmileSmileSmile

VII Gminny Konkurs English Champions
organizator: Szkoła Podstawowa w Głuchowie


III miejsce

Małgorzata Słodka kl. 7

 

wyróżnienie

Seweryn Brocki kl. 6

opiekun: p. Małgorzata Bednarek

 

SmileSmileSmile


X Gminny Konkurs "Rowerem bezpiecznie na wakacje"

organizator: Szkoła Podstawowa w Wysokienicach (p. Katarzyna Szkup)

 

III miejsce

 skład drużyny: Anita Sarna (kl.6), Radosław Bieliński (kl.6), Rafał Zdanowski (kl.6)

opiekun: p. Stanisław Skoneczny

 

SmileSmileSmile

 

IX Gminny Przeglad Małych Form Artystycznych

"Pomagamy i wspieramy, dobro rozsiewamy"

organizator: Szkoła Podstawowa w Złotej

II miejsce

w przedstawieniu wzięli udział:

uczniowie klasy "0":Wojciech Wiosna, Kasia Wiosna,

Arek Pawlik, Dawid Wasilewski, Wiktoria Wiosna

opiekun:p. Jolanta Nagórka

 

SmileSmileSmile

 

Gminny Konkurs Plastyczny "Głuchów- moja mała ojczyzna"


I miejsce Daniela Orłowska kl. 0

II miejsce Laura Fastyn kl.0

opiekun:p. Jolanta Nagórka


SmileSmileSmile


Gminnny Konkurs Plastyczny pn. "Portret Marii Konopnickiej"

organizator: Gminna Biblioteka Publiczna w Głuchowie

 

kategoria klasy I-III

Nagroda II - Anna Szewczyk kl. I

Wyróżnienie: Sandra Jacoszek kl. II

 

kategoria klasy IV-VI

Wyróżnienie - Adam Rosa kl. IV

 

kategoria klasy VII-VIII

Wyróżnienie - Małgorzata Słodka kl. VII

 

 

SmileSmileSmile

 

XIII Gminny Konkurs Matematyczny dla klas I-III

pt. "Zadania z oszczędzania"

organizator: Szkoła Podstawowa w Michowicach

 

III miejsce w kategorii klasy drugiej

Adam Dudek kl. 2


opiekun: p. Barbara Łęczycka

 

SmileSmileSmile

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

"Młodzież zapobiega pożarom" - eliminacje powiatowe

 

III miejsce Jakub Matysek kl. VIII

opiekun:p. dyrektor Alina Duda


SmileSmileSmile

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

"Młodzież zapobiega pożarom" - eliminacje gminne


  I miejsce Aleksandra Bielińska kl. VIII 

II miejsce Jakub Matysek kl. VIII

VI miejsce Bartłomiej Walas kl. VIII

opiekun:p. dyrektor Alina Duda

 

 

SmileSmileSmile

 

W ogólnopolskim  konkursie SKO Blog Miesiąca

 
nagoda I stopnia i tytuł BLOG MIESIĄCA za KWIECIEŃ

 

prowadząca blog: p. Barbara Łęczycka


SmileSmileSmile

 

W ogólnopolskim  konkursie SKO Blog Miesiąca

 
  nagroda II stopnia  za MARZEC

 

prowadząca blog: p. Barbara Łęczycka

 

Bieg na Orientację - Orientacja na Niepodległość

II miejsce

drużyna w składzie:Zofia Pawlik, Julia Machcińska, Kacper Kośla, Maciej Woicki

opiekun: p. Sławomir Leśniak

 



 

 

Poprzednie lata

Wygenerowano w sekund: 0.02
3,174,432 unikalne wizyty