Strona internetowa Szkoły Podstawowej im. księcia Józefa Poniatowskiego w Wysokienicach

Nasze osiągnięcia 2010_2015




Ogólnopolski Konkurs dla Szkolnych Kas Oszczędności edycja 2015/2016
organizator: PKO Bank Polski
Nagroda II stopnia w etapie regionalnym konkursu
opiekunki: Alina Duda, Barbara Łęczycka, Beata Ulanowska

VI Gminny konkurs wiedzy o ruchu drogowym „Rowerem bezpiecznie na wakacje”
organizator: Szkoła Podstawowa w Wysokienicach (p. Katarzyna Szkup)
II miejsce w klasyfikacji drużynowej
Skład drużyny: Kinga Matysek kl. V, Oliwia Krocz kl. V, Agata Walas kl. V
opiekun: Beata Ulanowska

I międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Mistrz słówek”
organizator: Szkoła Podstawowa w Michowicach
wyróżnienie: Kamil Dyśko kl. III
opiekun: Joanna Tołżewska

IV Gminny Konkurs English Champions
organizator: Szkoła Podstawowa w Głuchowie
III miejsce Marta Majewicz kl. VI
opiekun: Joanna Tołżewska

III Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Informatyczny InfoM@t 2016
organizator: Gimnazjum nr 1 w Koluszkach
W klasyfikacji drużynowej VI miejsce
Skład drużyny: Marceli Koczywąs kl. VI, Adam Dyśko kl. VI; w klasyfikacji indywidualnej Marceli zajął XII, a Adam XV miejsce
opiekun: Przemysław Rukat, Beata Ulanowska

XXXVI Mały Konkurs Recytatorski
I miejsce w kategorii klas I-II na szczeblu gminnym Zofia Pawlik i udział w eliminacjach powiatowych
opiekun: Jolanta Nagórka
I miejsce w kategorii klas III - IV na szczeblu gminnym Natalia Popek i udział w eliminacjach powiatowych
opiekun: Małgorzata Grefkowicz
I miejsce w kategorii klas V – VI na szczeblu gminnym Marta Majewicz i udział w eliminacjach powiatowych
opiekun: Małgorzata Grefkowicz

X Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Matematyka w banku”
organizator: Szkoła Podstawowa w Wysokienicach
II miejsce Marta Majewicz kl. VI, III miejsce Julia Dyśkowska kl. VI; wyróżnienie: Patryk Rosa kl. VI
opiekun: Beata Ulanowska

Konkurs ortograficzny „I Powiatowy Mistrz Ortografii”
organizator eliminacji gminnych: Publiczna szkoła Podstawowa w Janisławicach
I miejsce Marta Majewicz, kl. VI
II miejsce Oliwia Krocz, kl. V
Obie dziewczynki reprezentowały Gminę Głuchów w Finale powiatowym konkursu.
opiekun: Małgorzata Grefkowicz

Konkurs SKO Blog Miesiąca, tytuł Bloga Miesiąca Stycznia
Organizator: PKO Bank Polski
opiekunki: Alina Duda, Barbara Łęczycka, Beata Ulanowska

Gminny konkurs „Zadania z oszczędzania”
organizator: Szkoła Podstawowa w Michowicach
I miejsce Wiktoria Winiarska, kl. II
opiekun: Jolanta Nagórka

III miejsce Kamil Dyśko, kl. III
opiekun: Katarzyna Szkup

Konkurs plastyczno – fotograficzny „Tylko mój - regionalny strój”
organizator: Muzeum w Łowiczu
wyróżnienia: Zuzanna Karcz, kl. IV oraz Marta Majewicz, kl. VI
opiekun: Małgorzata Grefkowicz

Konkurs plastyczny „Zmieniając nawyki – chronisz Ziemię i klimat”
organizator: Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach
III miejsce Amelia Rosa, kl. III
opiekun: Katarzyna Szkup

 

Osiągnięcia sportowe

opiekun: Piotr Majewicz

 

09.2015 Godzianów

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Premiera RP

finał powiatowy

1.miejsce chłopcy kl.III-V

1.miejsce chłopcy kl.VI-I gimnazjum

1.miejsce dziewczęta kl IV-V

2 miejsce dziewczęta kl.VI-I gimnazjum

Do półfinału wojewódzkiego zakwalifikowali się tylko mistrzowie powiatów

chłopcy kl.VI-I gimnazjum ze względu na niedogodny termin i nie wystartowali w następnych etapach natomiast chłopcy kl.III-V bardzo dzielnie walczyli w Pukininie zajmując 2 miejsce!!

wystąpili w

składzie:A.Lipski,K.Lipski,K.Stachecki,K.Dyśko,K.Rosiński,B.Dziąg,K.Kowalczyk,D.Ciach,R.Kozłowski,P.Lesiak

Również w półfinale wojewódzkim w Pukininie grały dziewczęta  z kl IV-V i też zajęły wysokie 2 miejsce!!!

skład dziewcząt:A.Walas,K.Matysek,Z.Walas,Z.Karcz,M.Dyśkowska,N.Krysiak,N.Dziąg,K.Karcz,W.Kowalczyk,O.Lipska,O.Krocz

 

09.2015 Godzianów

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku "TYMBARK CUP"

finał powiatowy

1 miejsce chłopcy kat.U-10

3 miejsce chłopcy kat. U-12

2 miejsce dziewczęta kat. U-10

3 miejsce dziewczęta kat. U-12

 

Finał wojewódzki w Łodzi

chłopcy kat. U-10  - 11 miejsce .

zagrali w składzie:K.Stachecki,K.Dyśko,B.Dziąg,M.Supeł,M.Dudek,J.Lipski,T.Bieliński,M.Woicki,K.Kośla

 

6.10.2015 Bolimów

Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 dziewczęta

1.miejsce Julia Dyśkowska

5. miejsce Natalia Kowalczyk

 chłopccy

1.miejsce Patryk Rosa

9. miejsce Adrian Lipski

 

27.10.2015 Głuchów

Mistrzostwa gminy w mini piłkę ręczną dziewcząt i chłopców

 dziewczęta  1 miejsce i awans do zawodów powiatowych.

 Skład:Julia Dyśkowska,Marta Majewicz,Natalia Kowalczyk,Julia Stachecka,Martyna Dyśkowska,Natalia Dziąg,Agata Walas,Dominika Grala,Julia Szymczak

 Chłopcy 3 miejsce i nie awansowali do mistrzostw powiatu.

Grali w składzie:D.Ciach,K.Rosiński,A.Dyśko,P.Rosa,K.Kowalczyk,P.Lesiak,M.Kowalczyk,A.Lipski,M.Koczywąs.

09.11.2015 Godzianów

Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego

2 miejsce dziewczęta

Szkołę naszą na tych zawodach reprezentowały:

Julia Dyśkowska,Marta Majewicz,Natalia Kowalczyk,Julia Stachecka,Martyna Dyśkowska,Natalia Dziąg,Agata Walas,Dominika Grala,Julia Szymczak .

 

17.11.2015 Głuchów

Mistrzostwa Gminy Głuchów w unihokeja

dziewczęta  1 miejsce

chłopcy  1 miejsce

 

 23.11.2015 Bolimów

 Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w unihokeja

Dziewczęta  1 miejsce i awans do półfinału mistrzostw województwa.

Zwycięska drużyna grała w składzie: Julia Dyśkowska,Marta Majewicz,Natalia Kowalczyk,Julia Stachecka,Martyna Dyśkowska,Natalia Dziąg,Agata Walas,Dominika Grala,Kinga Matysek

Chłopcy  nie wygrali żadnego meczu i zajęli 4 miejsce .

 

26.11.2015 Bedlno

Półfinał Wojewódzki w unihokeja

Tylko zwycięzca turnieju rejonowego awansuje do Finału Wojewódzkiego .Było bardzo blisko by nasze dziewczęta zrobiły niespodziankę.Po bardzo dobrej grze dopiero w finale uległy (0-2) bardzo utytułowanej miejscowej drużynie.

 

21.12.2015 Wysokienice

Mistrzostwa Gminy Głuchów w tenisa stołowego

dziewczęta  1 miejsce i awans do zawodów powiatowych.

Chłopcy 1 miejsce i awans do zawodów powiatowych.

 

11.01.2016 Słupia

Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w tenisa stołowego

chłopcy 1 miejsce  w składzie  Patryk Rosa , Maciej Kowalczyk

dziewczeta 3 miejsce w składzie Marta Majewicz i Julia Dyśkowska

 

14.01.2016 Biała Rawska

Półfinał Wojewódzki w tenisa stołowego

  chłopcy 5miejsce w składzie  Patryk Rosa , Maciej Kowalczyk

 dziewczęta 7 miejsce  w składzie Marta Majewicz i Julia Dyśkowska

 

19.01.2016 Wysokienice

 Gminny turniej mini piłki siatkowej

 chłopcy  3 miejsce

 dziewczęta  1 miejsce

 

07.02.2016 Godzianów

 Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w mini piłkę siatkową

dziewczęta 3 miejsce

zespół grał w składzie: Julia Dyśkowska,Marta Majewicz,Natalia Kowalczyk,Julia Stachecka,Martyna Dyśkowska,Natalia Dziąg,Agata Walas,Kinga Matysek,Aleksandra Kuba,Julia Szymczak

 

25 i 26.01.2016 Słupia i Maków

Eliminacje Powiatowej Ligi Tenisa Stołowego.

Naszą szkołę reprezentowali:Julia Dyśkowska,Marta Majewicz,Patryk Rosa i Maciej Kowalczyk jako WYSOKIENICE I  i Julia Stachecka,Natalia Kowalczyk,Adam Dyśko i Karol Stachecki jako WYSOKIENICE II.Obie drużyny sukcesem zakończyły rywalizacje grupowe i awansowały do turnieju finałowego.

15.02.2016  Maków

 Finał  Powiatowej Ligi Tenisa Stołowego

  drużyna WYSOKIENICE I -2 miejsce

  drużyna WYSOKIENICE II -3 miejsce

 

19.04.2016 Maków

Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w Piłkę Nożną Chłopców LZS

chłopcy 5 miejsce. Skład drużyny:D.Ciach,K.Rosiński,A.Dyśko,P.Rosa,K.Kowalczyk,P.Lesiak,M.Kowalczyk,A.Lipski,K.Lipski,A.Świderek .

 

25.04.2016 Godzianów

Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w Piłkę Nożną Dziewcząt LZS

dziewczęta 1 miejsce i awans do zawodów wojewódzkich

  zwycięski składJulia Dyśkowska,Marta Majewicz,Natalia Kowalczyk,Julia Stachecka,Martyna Dyśkowska,Natalia Dziąg,Agata Walas,Dominika Grala,Zuzanna Walas. Julia Dyśkowska została najskuteczniejsza piłkarką i otrzymała statuetkę.

 

 

19.05.2016 Zelów

 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Piłkę Nożną Dziewcząt LZS

Duży sukces jakim było wywalczenie vicemistrzostwa województwa był zasługą następujacych dziewcząt: Julii Dyśkowskiej,Marty Majewicz,Natalii Kowalczyk,Julii Stacheckiej,MartynyDyśkowskiej,Natalii Dziąg,Agaty Walas,Dominiki Grali i Kingi Matysek.

 

2 miejsce w województwie to największe osiągnięcie sportowe naszej szkoły w roku szkolnym 2015/2016 !!!!!

 

04.2016 Maków

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w Tenisie Stołowym

 

Aż 6 medali zdobytych na  tych zawodach to bardzo duży sukces naszych uczniów.

W kategorii młodziczka:

2 miejsce -Marta Majewicz

3 miejsce -Julia Dyśkowska.

W kategorii młodzik:

2 miejsce -Patryk Rosa

3 miejsce -Maciej Kowalczyk.

W kategorii żak:

2 miejsce -Bartłomiej Dziąg

3 miejsce -Karol Stachecki

 

13.05.2016 Lipce Reymontowskie

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej  Chłopców im.Andrzeja Kasterskiego

2 miejsce

Nasi chłopcy grający w składzie:D.Ciach,K.Rosiński,A.Dyśko,P.Rosa,K.Kowalczyk,K.Kowalczyk,P.Lesiak,K.Lipski,M.Kowalczyk i A.Lipski .

 

23.05.2016 Michowice/Głuchów

Mistrzostwa Gminy Głuchów w czwórboju lekkoatletycznym

chłopcy 1 miejsce  

Patryk Rosa,Kamil Kowalczyk,Adrian Lipski,Patryk Lesiak,Kamil Kowalczyk

dziewczęta 1 miejsce

Julia Dyśkowska,Agata Walas,Natalia Kowalczyk,Marta Majewicz,Kinga Matysek

Julia Stachecka


 




Konkurs ortograficzny „I Powiatowy Mistrz Ortografii”
I miejsce Marta Majewicz kl. V
I miejsce Małgorzata Aleksandrzak kl. VI
Obie dziewczynki reprezentowały Gminę Głuchów w Finale powiatowym konkursu.
opiekun: Małgorzata Grefkowicz

XXXV Mały Konkurs Recytatorski
I miejsce w kategorii klas V – VI na szczeblu gminnym Marta Majewicz i udział w eliminacjach powiatowych
opiekun: Małgorzata Grefkowicz
I miejsce Wiktoria Winiarska na szczeblu gminnym oraz wyróżnienie w eliminacjach powiatowych
opiekun: Jolanta Nagórka

V Gminny konkurs wiedzy o ruchu drogowym „Rowerem bezpiecznie na wakacje”
I miejsce w klasyfikacji drużynowej
Skład drużyny: Piotr Krysiak, Magdalena Lipska, Hubert Rosiński
opiekun: Beata Ulanowska

Ogólnopolski Konkurs dla Szkolnych Kas Oszczędności edycja 2014/2015
Nagroda II stopnia w etapie regionalnym konkursu
opiekunki: Alina Duda, Barbara Łęczycka, Beata Ulanowska

Konkurs plastyczny „Ilustrujemy baśnie, bajki i podania ludu polskiego przez Oskara Kolberga zebrane"
Organizator MBP w Skierniewicach
Marceli Koczywąs, klasa V - I miejsce
opiekun: Małgorzata Grefkowicz

Gminny konkurs matematyczny „Wędrówki leśne"
II miejsce Agata Walas - klasa IV
III miejsce Marta Majewicz - klasa V
III miejsce Piotr Krysiak - klasa VI
opiekun: Beata Ulanowska

II Wojewódzki Slalom Matematyczny w Brzezinach „Logiczna Matematyka"
tytuł finalistki: Marta Majewicz, Julia Dyśkowska - klasa V
opiekun: Beata Ulanowska

Ogólnopolski konkurs ortograficzny „Dyktando (nie tylko) dla mistrzów”
Organizator: Instytut Rozwoju Oświaty
Wiktoria Karcz, Małgorzata Aleksandrzak z klasy VI – miejsce 15
Kinga Mateja klas V – miejsce 17
Julia Dyśkowska klasa V – miejsce 26
Julia Szymczak klasa V – miejsce 27
Olga Lipska, klasa IV – miejsce 30
opiekun: Małgorzata Grefkowicz

Konkurs SKO Blog Miesiąca, tytuł Bloga Miesiąca Grudnia
opiekunki: Alina Duda, Barbara Łęczycka, Beata Ulanowska

Międzyszkolny konkurs ekologiczny ,,Słońce, wiatr i woda energii nam doda”
II miejsce w Gminie Głuchów
opiekun: Jolanta Nagórka

IX Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Matematyka w banku”
, wyróżnienie” Hubert Rosiński, Piotr Krysiak – klasa VI
opiekun: Beata Ulanowska

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
Piotr Krysiak – klasa VI
Eliminacje gminne-I miejsce
Eliminacje powiatowe - II miejsce
opiekun: Alina Duda

Gminny konkurs „Zadania z oszczędzania”
II miejsce Wiktoria Winiarska, klasa I
opiekun: Jolanta Nagórka
III miejsce Kamil Dyśko, klasa II
opiekun: Katarzyna Szkup
III miejsce Lilianna Koczywąs, klasa III.
opiekun: Barbara Łęczycka

II Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Informatyczny InfoM@t 2015
W klasyfikacji drużynowej IV miejsce
Skład drużyny: Małgorzata Aleksandrzak, Piotr Krysiak W klasyfikacji indywidualnej Piotr Krysiak – VIII, Małgorzata Aleksandrzak - XII miejsce
opiekun: Beata Ulanowska

SUKCESY SPORTOWE - opiekun Piotr Majewicz

Dziewczęta

Tenis stołowy indywidualne Mistrzostwa Powiatu
IV miejsce Marta Majewicz

W zawodach Szkolnego Związku Sportowego:
Mini piłka nożna – Mistrzostwo powiatu i II miejsce w rejonie
Mini piłka ręczna – Mistrzostwo powiatu i IV miejsce w rejonie
Mini piłka siatkowa – IV miejsce w powiecie
Unihokej – IV miejsce w powiecie

Indywidualne biegi przełajowe
I miejsce w powiecie Julia Dyśkowska
IV miejsce w powiecie Marta Majewicz
V miejsce w powiecie Wiktoria Karcz

Oprócz tego dziewczęta brały udział:
Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku
I miejsce w powiecie i V miejsce w województwie
Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Pucha Premiera Donalda Tuska (z kl. I Gimnazjum w Głuchowie) I miejsce w powiecie i VIII w województwie
Ogólnopolski turniej LZS „ Mała piłkarska kadra czeka”
III miejsce w powiecie

Powiatowa Liga Tenisa Stołowego   III miejsce

chłopcy
mini piłka nożna – Mistrzostwo powiatu i IV miejsce w rejonie
mini piłka ręczna – II miejsce w powiecie
mini piłka siatkowa – Mistrzostwo powiatu
unihokej – II miejsce w powiecie
tenis stołowy – III miejsce powiecie
biegi przełajowe – indywidualne
I miejsce w powiecie Tomasz Fastyn
II miejsce Patryk Rosa

oprócz tego chłopcy brali udział:

Ogólnopolski Turniej LZS „Mała piłkarska kadra czeka”
I miejsce w powiecie oraz V miejsce w województwie

Ogólnopolski Turniej o Puchar Donalda Tuska
II miejsce w powiecie
Ogólnopolski Turniej „Z podwórka na stadion”
II miejsce w powiecie
Powiatowa Liga Tenisa Stołowego LZS
III miejsce
Tenis stołowy indywidualne Mistrzostwa Powiatu
II miejsce Patryk Rosa






Konkurs na najaktywniejszy Szkolny Klub Bezpieczeństwa
III miejsce w kraju
opiekunki: Alina Duda, Katarzyna Szkup

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Piękno polskiej przyrody"
II miejsce - Karolina Koczywąs z klasy VI
wyróżnienia - Agata Rosińska z klasy VI, Albert Popek z klasy VI, Marceli Koczywąs z klasy IV
opiekun: Małgorzata Grefkowicz

Mały Konkurs Recytatorski (etap gminny)
I miejsce w kategorii klas III-IV - Julia Szymczak z klasy IV
I miejsce w kategorii klas I-II - Natalia Popek z klasy II
opiekunki: Małgorzata Grefkowicz, Barbara Łęczycka

Gminny Przegląd Małych Form Artystycznych
I miejsce - Ola Bielińska, Błażej Gilewicz, Ola Kowalczyk, Zosia Pawlik i Wiktoria Winiarska z klasy „0"
opiekun: Jolanta Nagórka

tytuł Bloga Miesiąca w konkursie "SKO blog miesiąca" za maj 2014
opiekunki: Alina Duda, Beata Ulanowska, Barbara Łęczycka
wyróżnienie w konkursie "SKO blog miesiąca" za luty 2014
opiekunki: Alina Duda, Beata Ulanowska, Barbara Łęczycka

VIII międzyszkolny konkurs "Matematyka w banku"

wyróżnienie - Aleksandra Kowalczyk z klasy VI
opiekun: Beata Ulanowska

IX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas zerowych
I miejsce - Błażej Gilewicz z klasy „0"
opiekun: Jolanta Nagórka

Konkurs Plastyczny „Biblioteka moich marzeń"
I miejsce - Karol Stachecki z klasy I
III miejsce - Natalia Brocka z klasy II
wyróżnienia - Kasia Karcz i Zuzia Karcz z klasy II
opiekunowie: Katarzyna Szkup, Barbara Łęczycka, Mirosław Klemba
Gminny konkurs czytelniczy „Życie i twórczość Wandy Chotomskiej"
II miejsce - Patrycja Winiarska z klasy IV
opiekun: Mirosław Klemba

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Piszę bez błędów”
I miejsce w kategorii klas VI - Sylwia Pietrzak
I miejsce w kategorii klas V - Małgorzata Aleksandrzak
opiekun: Małgorzata Grefkowicz

Etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”
I miejsce - Partycja Krysiak z klasy VI
III miejsce - Julia Dyśko z klasy VI
VI miejsce - Piotr Krysiak z klasy V
opiekun: Mirosław Klemba

Etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”
I miejsce - Piotr Krysiak z klasy V
II miejsce - Partycja Krysiak z klasy VI
III miejsce - Julia Dyśko z klasy VI
opiekun: Mirosław Klemba

I Wojewódzki Slalom Matematyczny "Logiczna matematyka"
awans do finału konkursu - Patrycja Krysiak z klasy VI
opiekun: Beata Ulanowska

Gminny Konkurs na prezentację multimedialną ,,Bądź bezpieczny na drodze”
3 miejsce - Patrycja Krysiak z klasy VI
Wyróżnienia: Piotr Krysiak i Hubert Rosiński z klasy V
opiekun: Katarzyna Szkup

Ogólnopolski konkurs ortograficzny „Dyktando (nie tylko) dla mistrzów”
11 miejsce - Sylwia Pietrzak z klasy VI
21 miejsce - Małgorzata Aleksandrzak z klasy V
27 miejsce - Marta Majewicz z klasy IV
31 miejsce - Kinga Mateja z klasy IV
34 miejsce - Julia Szymczak z klasy IV
opiekun: Małgorzata Grefkowicz

Międzyszkolny konkurs matematyczno-przyrodniczy w Godzianowie
I miejsce - drużyna: Sylwia Pietrzak, Patrycja Krysiak, Mateusz Kuba
opiekun: Alina Duda

IV Gminny Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym „Rowerem bezpiecznie i zdrowo"
I miejsce - drużyna: Magdalena Lipska, Hubert Rosiński, Wiktoria Karcz
opiekun: Beata Ulanowska

Konkurs „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa"
wyróżnienie - Marcin Fastyn z klasy II
opiekun: Barbara Łęczycka

VI Gminny Konkurs Latawca
III miejsce w kategorii: najwyżej lecący latawiec
drużyna: Patrycja Krysiak, Julia Dyśko, Mateusz Kuba z klasy VI
opiekun: Beata Ulanowska

SUKCESY SPORTOWE - opiekun Piotr Majewicz

Powiatowa Liga Tenisa Stołowego
2 miejsce w grupie i awans do finału rozgrywek
drużyna: Jakub Lipski, Piotr Dudek, Kinga Walas, Aleksandra Kowalczyk,
Sylwia Pietrzak z klasy VI

OSIĄGNIĘCIA DZIEWCZĄT

Czwórbój lekkoatletyczny
2 miejsce w gminie

Mini piłka siatkowa
1 miejsce w gminie, 3 miejsce w powiecie

Turniej piłkarski "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku
2 miejsce w powiecie - dziewczęta młodsze
2 miejsce w powiecie - dziewczęta starsze

Turniej Szkolnego Związku Sportowego o mistrzostwo Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego
3 miejsce

Turniej Szkolnego Związku Sportowego o mistrzostwo Gminy Głuchów
1 miejsce

Tenis stołowy
2 miejsce w gminie, 5 miejsce w powiecie

Unihokej
1 miejsce w gminie, 3 miejsce w powiecie

Walentynkowy Turniej Piłki Nożnej
2 miejsce w gminie

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej im. H. Skrzydlewskiej
1 miejsce w powiecie
2 miejsce w eliminacjach wojewódzkich

OSIĄGNIĘCIA CHŁOPCÓW

Czwórbój lekkoatletyczny
2 miejsce w gminie

Mini piłka siatkowa
3 miejsce w gminie

Turniej LZS "Puchar im. A Kasterskiego"
5 miejsce w powiecie

Turniej piłkarski "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku
4 miejsce w powiecie - chłopcy młodsi
1 miejsce w powiecie; 9-12 miejsce w województwie - chłopcy starsi

Turniej Szkolnego Związku Sportowego o mistrzostwo Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego
1 miejsce

Turniej Szkolnego Związku Sportowego o mistrzostwo Gminy Głuchów
1 miejsce

Unihokej
1 miejsce w gminie, 4 miejsce w powiecie

Walentynkowy Turniej Piłki Nożnej
1 miejsce w gminie w kategorii "chłopcy młodsi"
1 miejsce w gminie w kategorii "chłopcy starsi"

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej im. H. Skrzydlewskiej
1 miejsce w powiecie






Nagroda I STOPNIA w Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności
opiekunki: Alina Duda, Beata Ulanowska, Barbara Łęczycka

VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla klas „0”
I miejsce - Hanna Kaczuba
opiekun: Katarzyna Szkup
Gminny konkurs plastyczny „MAMA I JA”
Nagrodzone prace:
Natalia Brocka z klasy I, Adrian Lipski z klasy II, Patrycja Winiarska z klasy III
oraz Aleksandra Bielińska i Bartłomiej Dziąg z klasy „0”

Gminny Konkurs Ortograficzny
I miejsce - Sylwia Pietrzak w kategorii klas V
I miejsce - Małgorzata Aleksandrzak w kategorii klas IV
I miejsce - Marta Majewicz w kategorii klas III
opiekunki: Małgorzata Grefkowicz i Jolanta Nagórka

Finał powiatowy Małego Konkursu Recytatorskiego
wyróżnienie - Natalia Popek z klasy I
opiekun: Barbara Łęczycka


Eliminacje gminne Małego Konkursu Recytatorskiego
wyróżnienie - Patrycja Winiarska z klasy III
opiekun: Jolanta Nagórka

Międzyszkolny konkurs o ruchu drogowym "Rowerem bezpiecznie na wakacje"
I miejsce - drużyna: Patrycja Krysiak, Hubert Rosiński, Wiktoria Karcz
opiekun: Beata Ulanowska

Książka „Czas próby. Mieszkańcy Ziemi Głuchowskiej podczas okupacji niemieckiej 1939-1945”
autorstwa Mirosława Klemby - nauczyciela historii w naszej szkole
została nominowana do nagrody ZŁOTY EKSLIBRIS przyznawanej przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi
w kategorii Najlepsza Książka o Ziemi Łódzkiej

Nagroda za prowadzenie bloga SKO w konkursie "SKO - Blog Miesiąca"
- nagroda za listopad 2012
opiekunki: Alina Duda, Beata Ulanowska, Barbara Łęczycka
AWANS DO FINAŁU KRAJOWEGO
Ogólnopolskiego Konkursu "Twój pomysł, Twoja inicjatywa"
(jedna z 5-ciu szkół w kraju)
koordynatorki: Alina Duda, Katarzyna Szkup
Powiatowe eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”
I miejsce i AWANS DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
- Patrycja Krysiak z klasy V

V miejsce - Piotr Krysiak z klasy IV
opiekun: Alina Duda, Mirosław Klemba

Międzyszkolny konkurs "Matematyka w banku"
III miejsce - Agata Lipska z klasy VI
opiekun: Beata Ulanowska

Międzyszkolny konkurs plastyczny na „LOGO PARKU”
Nagrodzone prace:
w kategorii klas 0-III - Natalia Krysiak z klasy II
w kategorii klas IV-VI - Patrycja Krysiak z klasy V i Agata Dudek z klasy VI

Wyróżnienia:
Sebastian Karcz z klasy IV
Piotr Krysiak z klasy IV
Bartosz Klemba z klasy IV

Międzyszkolny konkurs „Ortograficzne podróże do świata ptaków i nie tylko”
I miejsce w kategorii klas piątych - Sylwia Pietrzak
I miejsce w kategorii klas czwartych - Małgorzata Aleksandrzak
I miejsce w kategorii klas trzecich - Marta Majewicz
opiekunki: Małgorzata Grefkowicz i Jolanta Nagórka

Gminne eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”
I miejsce - Patrycja Krysiak z klasy V
III miejsce - Piotr Krysiak z klasy IV
opiekun: Alina Duda, Mirosław Klemba

Międzyszkolny konkurs przyrodniczy "Ptaki naszych stron"
II miejsce w kategorii klas 4-tych - Piotr Krysiak
opiekun: Alina Duda

Konkurs plastyczny na komiks pod hasłem "Wesele wilkowickie dawniej i dzisiaj"
I miejsce - Marceli Koczywąs z klasy III
II miejsce - Aleksandra Kuba z klasy III
III miejsce - Kinga Mateja z klasy III
w grupie średniej III miejsce - Karolina Koczywąs z klasy V
opiekunki: Jolanta Nagórka i Małgorzata Grefkowicz

Konkurs matematyczny "Myślę, liczę, tworzę" w Białyninie
I miejsce - Marceli Koczywąs z klasy III
II miejsce - Marta Majewicz z klasy III
opiekun: Jolanta Nagórka

Międzyszkoly konkurs fotograficzny "Las i jego mieszkańcy"
III miejsce - Agata Szochner z klasy IV
opiekun: Alina Duda

Ogólnopolski Konkurs Historyczny PINGWIN 2012
XII miejsce - Magdalena Lipska i Piotr Krysiak z klasy IV
opiekun: Mirosław Klemba

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Mieszkańcy pól, łąk i sadów"
II miejsce - Patrycja Winiarska z klasy III
wyróżnienie - Kinga Mateja z klasy III
wyróżnienie - Zuzanna Karcz z klasy I
II miejsce - Agata Lipska z klasy VI
opiekunki: Jolanta Nagórka, Barbara Łęczycka, Małgorzata Grefkowicz

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Bądź widocznym rowerzystą"
Prace laureatów konkursu znalazły się w kalendarzu ściennym, który promuje bezpieczne
zachowanie się na drodze. Zwycięzcy konkursu z naszej szkoły:
Patrycja Krysiak z klasy V
Mateusz Szymczak z klasy IV
Olga Lipska z klasy II
Paweł Gromek z klasy III
Patrycja Winiarska z klasy III
opiekun: Alina Duda, Katarzyna Szkup

SUKCESY SPORTOWE - opiekun Piotr Majewicz

OSIĄGNIĘCIA DZIEWCZĄT

MISTRZOSTWA GMINY I POWIATU W PIŁKĘ NOŻNĄ
I miejsce w gminie, III w powiecie

Unihokej
I miejsce w gminie, II miejsce w powiecie

Walentynkowy Turniej Piłki Nożnej
I miejsce w gminie

Ogólnopolski Turniej o Puchar Marka Wielgusa
I miejsce w powiecie

Wojewódzki Finał Turnieju Piłkarskiego „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku
IV miejsce

OSIĄGNIĘCIA CHŁOPCÓW

Unihokej
I miejsce w gminie, I miejsce w powiecie

Walentynkowy Turniej Piłki Nożnej
I miejsce w gminie w kategorii "chłopcy młodsi"
I miejsce w gminie w kategorii "chłopcy starsi"

Ogólnopolski Turniej o Puchar Marka Wielgusa
II miejsce w powiecie

MISTRZOSTWA GMINY I POWIATU W PIŁKĘ NOŻNĄ
I miejsce w gminie, IV w powiecie






Nagroda I stopnia w regionie łódzkim w Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności
opiekunki: Alina Duda, Beata Ulanowska, Barbara Łęczycka

Gminny Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym "Rowerem bezpiecznie na wakacje"
II miejsce - drużyna w składzie: Grzegorz Kuba, Krystian Grala, Daniel Karcz z klasy V
opiekun: Beata Ulanowska

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Miejsce moich marzeń"
I miejsce - Kamila Dziuda z klasy VI
wyróżnienia: Agata Lipska, Julita Leszczyńska, Karolina Tracz i Michał Popek
opiekun: Małgorzata Grefkowicz
XXXII Mały Konkurs Recytatorski w Skierniewicach
II miejsce w kategorii klas V-VI - Małgorzata Pięczek z klasy V
opiekun: Małgorzata Grefkowicz

Gminny konkurs Recytatorski
I miejsce w kategorii klas I-II - Patrycja Winiarska z klasy II
opiekun: Jolanta Nagórka

I miejsce w kategorii klas V-VI - Małgorzata Pięczek z klasy V
wyróznienie - Kamila Dziuda z klasy VI
opiekun: Małgorzata Grefkowicz

Gminny konkurs Ortograficzny
I miejsce w kategorii klas III-IV
Małgorzata Aleksandrzak z klasy III
opiekun: Katarzyna Szkup

II miejsce
Sylwia Pietrzak z klasy IV
opiekun: Małgorzata Grefkowicz

V Gminny Dzień Latawca
II miejsce w kategorii najlepiej latajacy latawiec
drużyna: Marcin brtkowicz, Marcin wach i Łukasz Góraj z klasy VI
opiekun: Beata Ulanowska

VI Międzyszkolny konkurs "MATEMATYKA W BANKU"
wyróżnienie - Daniel Karcz z klasy V
opiekun: Beata Ulanowska

Dziewiąty Gminny konkurs Matematyczny dla uczniów klas I-III
I miejsce - Julia Dyśkowska z klasy II
opiekun: Jolanta Nagórka

Etap gminny Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”
I miejsce - Sylwia Pietrzak z klasy IV
III miejsce - Grzegorz Kuba z klasy V
opiekunowie: Alina Duda, Mirosław Klemba

Konkurs ortograficzny "W świecie przyrody"
I miejsce w kategorii klas III
Małgorzata Aleksandrzak
II miejsce w kategorii klas IV
Sylwia Pietrzak
opiekunki: Katarzyna Szkup, Małgorzata Grefkowicz

Powiatowy konkurs na album o Januszu Korczaku
I miejsce w kategorii klas VI
Bartłomiej Kośla

Wyróżnienie w kategorii klas V
Agata Lipska

Wyróżnienie w kategorii klas IV
Sylwia Pietrzak
opiekun - Małgorzata Grefkowicz

Międzyszkolny Konkurs „Coś się skrada, coś szeleści – przyroda sto tajemnic mieści”
II miejsce w kategorii klas V - Agata Lipska
opiekun - Alina Duda

Gminny Konkurs Matematyczny „Zadania z oszczędzania”
II miejsce w kategorii klas I
Kinga Matysek

I miejsce w kategorii klas II
Julia Dyśkowska

III miejsce w kategorii klas III
Małgorzta Aleksandrzak
opiekunki: Anna Dominiak, Jolanta Nagórka, Katarzyna Szkup

W konkursie dla Opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności
za pracę na rzecz edukacji ekonomicznej i upowszechnianie idei oszczędzania wśród uczniów nauczyciele naszej szkoły otrzymali następujące wyróżnienia:
ZŁOTĄ ODZNAKĘ - pani Dyrektor, Alina Duda;
BRĄZOWĄ ODZNAKĘ - pani Beata Ulanowska i pani Barbara Łęczycka

II miejsce

Gminny Konkurs: Spotkanie z panem Julianem „Tuwimowe wierszyki”
Sylwia Pietrzak z klasy IV
opiekun - Małgorzata Grefkowicz

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Mieszkańcy lasu”
I miejsce (kategoria klasy I-II)
Magdalena Kimczak z klasy II

III miejsce (kategoria klasy I-II)
Marceli Koczywąs z klasy II

I miejsce (kategoria klasy III-IV)
Piotr Krysiak z klasy III

I miejsce (kategoria klasy V-VI)
Kamila Dziuda z klasy VI

wyróżnienie
Agata Lipska z klasy V
opiekunki: Jolanta Nagórka, Katarzyna Szkup, Małgorzata Grefkowicz

SUKCESY SPORTOWE - opiekun Piotr Majewicz
  OSIĄGNIĘCIA DZIEWCZĄT

Tenis stołowy
III miejsce w gminie

Unihokej
I miejsce w gminie, III miejsce w powiecie

Mini piłka ręczna
II miejsce w gminie

Finał Turnieju o Puchar Marka Wielgusa
III miejsce w powiecie

Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w Piłce Nożnej
III miejsce

Gminne i powiatowe zawody w czwórboju lekkoatletycznym
II miejsce

Turniej Piłkarski "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku
I miejsce w powiecie, I miejsce w województwie i awans do półfinału mistrzostw Polski

OSIĄGNIĘCIA CHŁOPCÓW

Unihokej
I miejsce w gminie, IV miejsce w powiecie

Tenis stołowy
II miejsce w gminie

Indywidualne powiatowe biegi przełajowe
I miejsce - Grzegorz Kuba z klasy V
III miejsce - Hubert Popek z klasy VI

Mini piłka ręczna
I miejsce w gminie

Finał Turnieju o Puchar Marka Wielgusa
I miejsce w powiecie, 9-16 miejsce w województwie

Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w Piłce Nożnej
II miejsce

Gminne i powiatowe zawody w czwórboju lekkoatletycznym
I miejsce

Turniej Piłkarski "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku
I miejsce w powiecie, 9-16 miejsce w województwie

Gminny Turniej Piłki Nożnej "7 piłkarskie"
II miejsce






Konkurs „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO”
II miejsce w kraju
opiekunki: Beata Ulanowska, Alina Duda, Barbara Łęczycka

Gminny Konkurs Ortograficzny
II miejsce
Agata Lipska klasa IV
opiekun - Małgorzata Grefkowicz

Gminny Dzień Latawca
III miejsce
Adrian Guzek, Robert Popek, Przemysław Śliwka z klasy VI
opiekunowie: Beata Ulanowska i Mirosław Klemba

Etap powiatowy Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież Zapobiega Pożarom”
III miejsce - Katarzyna Kuba z klasy VI IV miejsce - Katarzyna Pięczek z klasy VI
opiekun - Alina Duda

Gminny Konkurs Ekologiczny- „ Woda - źródłem życia”
Wyróżnienia
Paulina Sadach, Katarzyna Kuba i Martyna Dudek z klasy VI
opiekun - Alina Duda

Konkurs „Album o Czesławie Miłoszu”
Wyróżnienia
Sylwia Pietrzak z klasy III, Bartłomiej Kośla z klasy V, Adrian Guzek z klasy VI
opiekun - Małgorzata Grefkowicz

Międzyszkolny Konkurs o Ruchu Drogowym „Rowerem bezpiecznie na wakacje”
I miejsce
Drużyna: Grzegorz Kuba, Daniel Karcz, Robert Popek
opiekunki: Beata Ulanowska i Katarzyna Szkup

Etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego - „ Bezpiecznie na wsi”
I miejsce
Adrian Guzek z klasy VI
opiekun - Małgorzata Grefkowicz

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Graj w zielone”
Wyróżnienie
Mateusz Kuba z klasy III
opiekun - Barbara Łęczycka

Międzyszkolny Konkurs „Matematyka w banku”
Wyróżnienie
Katarzyna Pięczek i Jolnata Bielińska z klasy VI
opiekun - Beata Ulanowska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Muszelka”
Awans do finału wojewódzkiego
Grzegorz Kuba z klasy IV
opiekun - Beata Ulanowska

IV Gminny Konkurs Ortograficzny
I miejsce - Sylwia Pietrzak z klasy III
II miejsce -Agata Lipska z klasy
opiekun - Małgorzata Grefkowicz

Etap powiatowy Małego Konkursu Recytatorskiego
Wyróżnienie
Małgorzata Pięczek z klasy IV
opiekun - Małgorzata Grefkowicz

Gminny Konkurs Matematyczny
I miejsce
Julia Dyśkowska z klasy I
opiekun - Jolanta Nagórka

Powiatowy Konkurs „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa” I miejsce
Julia Dyśkowska i Maciej Kowalczyk z klasy I
opiekunki: Katarzyna Szkup i Jolanta Nagórka

Gminny Konkurs Matematyczny „ Zadania z oszczędzania”
I miejsce
Julia Dyśkowska z klasy I III miejsce - Małgorzata Aleksandrzak z klasy II
opiekunki: Jolanta Nagórka i Katarzyna Szkup

Finał Wojewódzki Mistrzostw Polski 10-latków „TYMBARK Cup 2011”
I miejsce
Aleksandra Kowalczyk, Sylwia Pietrzak, Wiktoria Karcz i Kinga Walas
opiekun - Barbara Łęczycka

Międzygminny Konkurs Matematyczny „Talent Matematyczny”
II miejsce
Sylwia Pietrzak z klasy III
opiekun - Barbara Łęczycka

Konkurs dla Szkolnych Kas Oszczędności
I miejsce w regionie łódzkim
opiekunki: Beata Ulanowska, Alina Duda, Barbara Łęczycka

Konkurs – Kiermasz „ Świąteczny Sezam”
III miejsce w regionie łódzkim
opiekunki: Beata Ulanowska, Alina Duda, Barbara Łęczycka

SUKCESY SPORTOWE
opiekun Piotr Majewicz

OSIĄGNIĘCIA DZIEWCZĄT

Tenis stołowy
I miejsce w gminie i powiecie

Unihokej
I miejsce w gminie,
I miejsce w powiecie,
IV miejsce w rejonie

Mini piłka ręczna
I miejsce w gminie,
I miejsce w powiecie,
IV miejsce w rejonie

Mini piłka siatkowa
I miejsce w gminie i III miejsce w powiecie

Biegi przełajowe (w klasyfikacji szkół)
III miejsce w powiecie „

7 piłkarskie”
I miejsce w gminie i IV miejsce w powiecie

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej
I miejsce w powiecie

Powiatowa Liga Tenisa Stołowego
III miejsce w powiecie

OSIĄGNIĘCIA CHŁOPCÓW

Unihokej
I miejsce w gminie,
I miejsce w powiecie,
II miejsce w rejonie

Mini piłka ręczna
II miejsce w gminie

Mini piłka siatkowa
II miejsce w gminie „

7 piłkarskie”
I miejsce w gminie i II miejsce w powiecie

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej
II miejsce w powiecie

Powiatowa Liga Tenisa Stołowego
III miejsce w powiecie

Czwórbój lekkoatletyczny
I miejsce w gminie i I miejsce w powiecie

Wygenerowano w sekund: 0.05
1,501,214 unikalne wizyty